21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

AK Parti Konyada Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ LEYLA ŞAHİN USTA SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

AK Parti Konyada Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Leyla Şahin Usta, merkez Meram ilçesinde seçim çalışmalarına devam etti.

Konya Milletvekili Usta, esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Gittiği yerlerde vatandaşlara karanfil veren Usta, seçimlerde AK Parti’ye destek istedi. Seçim çalışmalarını değerlendiren AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, halkın tepkisinin oldukça güzel olduğunu belirterek, “Başbakanımıza Konyalı olduğu için özellikle bir teveccüh ve sevgi var, muhabbet var. Elbette ki sandıkta da ülkenin birlik beraberliği için AK Parti’yi destekleyeceğiz diyorlar. Bunları duymak bizleri çok mutlu ediyor. Elhamdülillah diyoruz” ifadelerini kullandı.

Konya Milletvekili Usta şöyle devam etti: “7 Haziran’da sandığa gitmeyip oy vermeyenler pişman olduklarını ve bu defa kesinlikle oy kullanacaklarını ve Başbakanımıza destek yönünde kullanacaklarını söylüyorlar. Devlet Bahçeli’nin tutumundan dolayı MHP tabanında oldukça ciddi bir rahatsızlık var. Son dönemde Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklamalarla birlikte Konya’da Devlet Bahçeli’ye karşı daha özel bir tepki var. Onun için bu sefer Başbakanımızı destekleyeceğiz diyen büyük bir MHP tabanı da var” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ