21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

AK Parti Milletvekili Baloğlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA BALOĞLU VE BERABERİNDEKİ HEYET BASIN KURULUŞLARINA ZİYARETLERDE BULUNDU.

AK Parti Milletvekili Baloğlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Baloğlu basın kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu.

Baloğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaretlere Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve parti teşkilatından yöneticiler de katıldı. Ziyaretlerde konuşan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 1 Kasım’ın Türkiye için bir milat olduğunu belirterek, “Ben şahsım olarak bunu sadece bir seçim olarak görmüyorum. Bu seçimi Türkiye’nin varlık yokluk mücadelesi olarak görüyorum. Halkımız da bunun farkında” dedi.

Seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, programlı bir şekilde herkese ulaşmaya çalıştıklarını belirterek, “7 Haziran seçimlerinden bugüne kadar halkımızda AK Parti’ye karşı teveccühün çok daha artmış olduğunu görüyoruz. Tabii bu yaşanan dört aylık süre içerisinde vatandaşlarımız belirsizliği, Türkiye’yi yönetebilecek iddiada AK Parti’den başka bir alternatifin olmamasını, diğer partilerin gerçekten ülkeyi yönetmek gibi bir davasının olmadığını çok yakından gördü“ şeklinde konuştu.

Yaşanan terör olaylarıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Baloğlu, “Bugüne kadar sandıktan çıkamayacağını, halkta karşılıklarının olmadığını bilen güçlerin ve onların uzantılarının bu güne kadar baş vurduğuyöntemlerden bir tanesidir. Bu seçim artık bir siyasi parti seçimi olmaktan çıkmış TürkiyeCumhuriyeti Devleti’nin bekasını, varlığını, birliğini, istikrarını sevenler ve isteyenlerle bunlara karşı mücadele edenlerin bir seçimi haline dönüşmüştür. Halkımız artık bunu siyahla beyaz gibi çok net görüyor, bunun ayrımını çok net yapıyor. İnşallah ülkemizi karıştırmaya çalışanlar, ülkemiz üzerinde operasyon yapanlar, cerrahi müdahale yapmaya çalışanlar inşallah 1 Kasım seçimlerinde inanılmaz bir tokat yiyecekler, bir daha da bunları yapmaya tevessül edemeyecekler” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ