19.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET SORGUN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Konya milletvekili adayı Ahmet sorgun yaklaşan 1 Kasım seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Konya milletvekili adayı Ahmet sorgun 1 Kasım seçim çalışmalarına MARSAN’da devam etti. Esnaf ziyaretinde bulunan ve çalışanlarla bir araya gelen sorgun 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Çalışmalarını gerçekleştirdiği sahanın son derece olumlu olduğunu belirten Ahmet Sorgun, “Hemşerilerimiz Türkiye’nin şu anda içinde bulunduğu ortamın ne anlama geldiğinin bugünkü çalışmalarım sadece bir siyasi parti çalışması olmadığını Türkiye’nin geleceğine ilişkin bir çalışma olduğunu ifade ediyorlar” dedi.

Vatandaşın 1 Kasım’ı iple çektiğini belirten Sorgun ayrıca vatandaşın, “Türkiye’nin kaderiyle Ak Parti’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ahmet Davutoğlu’nun kaderi özdeşleşmiştir. Biz artık tercihimizi buna göre yapacağız. Tercihimiz Türkiye’den yana, ülkemizden yana, geleceğimizden neslimizden yana diyorlar” şeklinde konuştuğunu söyledi.

Her gittikleri yerde büyük bir teveccüh gördüklerini de söyleyen Sorgun, “Sayın Cumhurbaşkanımıza Başbakanımıza büyük bir dua ve destek var. İnşallah bizlere de adaylar olarak bu milletimizin teveccühüne duasına desteğine layık olmak kalır” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ