19.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

AK Parti Seçim Çalışmarına Devam Ediyor

1 KASIM GENEL SEÇİMLERİ’NE SAYILI GÜNLER KALA AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ VE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYI HÜSNİYE ERDOĞAN, MERKEZ MERAM İLÇESİNDE VATANDAŞLARI ZİYARET EDEREK KENDİLERİNE DESTEK İSTEDİ.

AK Parti Seçim Çalışmarına Devam Ediyor

1 Kasım Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala AK Parti Konya Milletvekili ve 26. dönem Milletvekili Adayı Hüsniye Erdoğan, merkez Meram ilçesinde vatandaşları ziyaret ederek kendilerine destek istedi.

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. dönem 3. sıra Milletvekili Adayı Hüsniye Erdoğan, 1 Kasım Genel Seçimleri kapsamında çalışmalarına bu kez Meram ilçesinde devam etti. Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşların ilgisinin yoğun olduğunu belirten Erdoğan, “1 Kasım seçimleriyle ilgili tabi, istikrar ve istikbali tesis edecek şekilde bir sonuç istiyoruz. Sitelerde ziyaretlerde bulunduk. Vatandaşlar AK Parti’ye teveccühte bulunuyorlar. İnşallah 1 Kasım’da istikrarın tekrar dört ay öncesine dönecek şekilde tesis olması için, oylarını vereceklerini söylüyorlar” dedi.

1 Kasım seçimlerinden özellikle 276 ve üzeri milletvekilli çıkarmayı hedeflediklerini belirten Hüsniye Erdoğan, “Koalisyon görüşmeleri sırasında tüm partilerin nasıl davrandığına tüm halkımız şahit oldu. Hiç kimse bırakın taşın altına elini koymayı, bir kılını koymayı bile göze alamadı. Biz inşallah, koalisyonların Türkiye’ye yarar getirmeyeceğine inanarak tek parti olarak iktidara gelmeyi arzu ediyoruz. Çünkü tek parti istikrar demek, tek parti sosyal ve siyasal hukukun daha güzel tesisi demek. İnşallah gayretlerimiz bu şekilde” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ