21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

AK Partiden Büyük Seçim Çalışması

AK PARTİ KONYA İL TEŞKİLATI SELÇUKLU İLÇESİNDE SEÇİM ÇALIŞMALARINI 400’DEN FAZLA TEŞKİLAT MENSUBUYLA SÜRDÜRDÜ.

AK Partiden Büyük Seçim Çalışması

AK Parti Konya İl Teşkilatı, 400’den fazla teşkilat mensubuyla Konya’nın merkez Selçuklu ilçesinde ev ziyaretleri gerçekleştirerek seçim çalışmalarını sürdürdü.

AK Parti Konya İl Teşkilatı, seçim çalışmalarını Selçuklu ilçesinde ev ziyaretleriyle sürdürdü. Çalışmalara katılan teşkilat mensupları Selçuklu Seçim Koordinasyon Merkezi’nde bir araya geldi. Seçim çalışmalarına AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları, milletvekili ve 26. dönem milletvekili adayları, il yönetimi, merkez ilçe yönetimleri, il ve ilçe kadın kolları İle gençlik kolları yönetimleri, belediye meclis üyeleri ve 400’den fazla teşkilat mensubu katıldı. Teşkilat mensupları ziyaret ettikleri evlerde vatandaşlara karanfil dağıtılarak, 1 Kasım seçimleri için destek talebinde bulundu.

Seçim çalışmalarına katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “1 Kasım’a doğru giden süreçte, hepimiz hep birlikte elimizi taşın altına koymalıyız. Bunu şahıslarımız için bunu sadece dar bir particilik anlayışı için değil, davamız ve ülkemizin geleceği için milletimizin geleceği için Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için ve Büyük Türkiye hedefine ulaşmak için gerçekleştirmeliyiz” diye konuştu.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat ise, teşkilat mensuplarına seslenerek, “ 7 Haziran’da bir yol kazası oldu. Sonrası da ise çok çabuk bir süreç oluştu. Seçim kararı alındı. 7 Haziran’da oluşan tablonun tekrar karşımıza çıkmaması adına biz Konya teşkilatı olarak Başbakan şehrine yakışır bir şekilde ve AK Parti’nin tüm unsurlarıyla beraber sevgi ve kardeşlik bağı oluşturarak çalışıyoruz. Bu birlikteliğimiz inanıyorum ki, 1 Kasım’da yapılacak seçimde bize bereket getirecek, hayır getirecek ve yeniden o 7 Haziran öncesindeki güçlü ve kudretli AK Parti iktidarının oluşmasının ön çalışmaları olacaktır” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından teşkilat mensupları Selçuklu ilçesinde ev ziyaretlerini sürdürdü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ