21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Aksaray Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımında Toplu İmza Töreni

AKSARAY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ BASKETBOL TAKIMINDA TOPLU İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Aksaray Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımında Toplu İmza Töreni

Yeni sezona iddialı hazırlanan 68 Aksaray Belediye Spor Kulübü Basketbol takımında toplu imza töreni gerçekleştirildi.

Bu sezon Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele edecek olan 68 Aksaray Belediye Spor Kulübü Basketbol takımı oyuncuları için 68 Aksaray Belediye Spor Kulübü Tesislerinde toplu imza töreni düzenlendi. Oyuncuların yanı sıra takım antrenörü Haluk Süel ve Kulüp Yöneticilerinin de hazır bulunduğu imza töreninde bir konuşma yapan Aksaray Belediye Spor Kulüp Başkanı Murat Koç, yeni sezona çok iyi şekilde hazırlandıklarını ve yeni transferler ile güçlü bir takım oluşturduklarını belirtti.

Aksaray Belediye Spor Kulübü Basketbol Takımında bu sezon kadroya dahil edilen yeni transferler Utkan Sarıhan, Ali Yağız Durmuş, Hüseyin Oğulcan Danacıoğlu, Taner Uğur Bayhan, Erdem Güler, Talip Eralp Seymen, Fatih Şenel ve Rıdvan Yılmaz ile geçen sezon forma giyen ve bu sezon sözleşmesini uzatan Ramazan Öksüz, Muhammed Ali Canbaba, Aydın Demir, Osman Yüksel, Yavuz Çobano, Erdem Canbaba ve Muhammed Emre Akay düzenlenen törenle imzalarını attı.

İmza töreninde konuşan kaptan Ramazan Öksüz, kendisinin ve arkadaşlarının takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, “En iyi yerler gelmek için mücadele edeceğiz. Bize Aksaray’ı temsil etme fırsatını sunan ve destek veren Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ya ve Kulüp yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ