23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Ödül Töreni Yapıldı

KONYA’NIN AKŞEHİR İLÇESİNDE AMATÖR SPOR HAFTASI ŞENLİKLERİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Ödül Töreni Yapıldı

Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen Şipitin Çıksın 1. Kültür ve Spor Şenliği ile Amatör Spor Haftası etkinliklerinde dereceye giren takımların ödülleri Akşehir Zekai Baloğlu Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen bir törenle verildi.

Ödül töreni Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Garnizon Komutanı İkmal Albay Erdal Canol, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile diğer protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende bir konuşma yapan Akşehir Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Sadık Köseoğlu, Şipitin Çıksın 1. Kültür ve Spor Şenliği’nin amacı hakkında bilgiler verdi. Köseoğlu’nun konuşmasının ardından Şipitin Çıksın 1. Kültür ve Spor Şenliği’nde dereceye giren ferdi sporcular ile takımlara, törene katılan protokol tarafından kupa ve ödülleri verildi. Ödülleri verirken bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, insanların kaynaşması ve spor yapması amacıyla düzenlenen bu etkinliğin önemine dikkat çekerek Akşehir Belediyesi olarak bu tür etkinliklere olan desteklerinin süreceğini kaydetti. Başkan Akkaya konuşmasında, 9 mahalleye yapımı devam eden sentetik çim saha ile voleybol ve basketbol sahaları hakkında da katılımcılara bilgi verdi.

Ödül Töreni, Amatör Spor Haftası etkinliklerine katılan takımların ödül töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ