19.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Akkayadan İtfaiyecilere Ziyaret

AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH AKKAYA, İTFAİYECİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA AKŞEHİR İTFAİYE MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Başkan Akkayadan İtfaiyecilere Ziyaret

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, İtfaiyecilik Haftası münasebetiyle Akşehir İtfaiye Merkezi’ni ziyaret ederek, personelin haftasını kutladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı Akşehir İtfaiye Merkezi, İtfaiyecilik Haftasını düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladı. Akşehir İtfaiye Merkezi personeli hafta kapsamında Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin ile Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı da makamlarında ziyaret ederek çiçek verdi. Akşehir İtfaiye Merkezi personeli ayrıca bayraklarla donattıkları itfaiye araçları ile şehir turu yaptılar.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da hafta münasebetiyle Konya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı Akşehir İtfaiye Merkezi’ni ziyaret ederek burada görevli personelin itfaiye haftasını kutladı. Başkan Akkaya, itfaiyeciliğin zahmetli ama bir o kadar da önemli olduğuna dikkat çekerek, “İnsanların zor anlarında yetişerek onların canını ve malını kurtarmak için yaptığınız çalışmalar gerçekten çok önemli. Ben bu çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Yaptığınız hizmetlerden dolayı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını dileyerek bir kez daha haftanızı kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Salih Akkaya, daha sonra itfaiye personeli ile sohbet etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ