21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Altay, Esnafları Ziyaret Etti

SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY, ESNAFLARI ZİYARET EDEREK, SORUNLARINI DİNLEDİ.

Başkan Altay, Esnafları Ziyaret Etti

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Eski Sanayi, Lastikçiler ve Çadırcılar Esnafını ziyaret etti.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçenin farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor. Eski Sanayi, Lastikçiler ve Çadırcılar Sanayi esnaflarıyla görüşen Başkan Altay, gelen istek ve önerileri yerinde dinledi. Ziyarette Başkan Altay’a eşlik eden AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mustafa Efe de 1 Kasım seçimlerinin ülke için önemine dikkat çekti. Efe,”Ülkemizin istikrarlı büyümesini sürdürebilmesi ve gelecek hedeflerine ulaşması ancak AK Parti’nin tek başına iktidara devam etmesi ile mümkün” dedi.

Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Altay, “Altyapı, temizlik ve yeşil alan gibi temel belediyecilik hizmetlerinin yanında ilçemizin farklı noktalarına birçok hizmet kazandırıyoruz. Mahalle konakları, spor salonları, sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel etkinliklerle Selçuklu’da dolu dolu hizmetlere imza atıyoruz. Bu başarılarda ekip ruhu ve planlı işleyişin yanında hemşehrilerimizin güveni ve güçlü desteği var” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mustafa Efe’de, “Ziyaretlerde halkımızın ilgi ve teveccühü bizleri memnun ediyor. Selçuklu Belediyemiz belediyecilik hizmetleri ile takdir görüyor. İnsanımız hem belediyelerimize hem de Ak Parti’ye güveni tam. 1 Kasım Genel Seçimlerinde Konyalı hemşehrilerimizin güçlü desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ