20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Çalışkandan Dolandırıcı Uyarısı

KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI ERTUĞRUL ÇALIŞKAN, BAZI ART NİYETLİ KİŞİLERİN SON GÜNLERDE İSMİNİ VE BELEDİYEYİNİN İSMİNİ KULLANARAK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARINDAN PARA İSTENDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Başkan Çalışkandan Dolandırıcı Uyarısı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, son günlerde kendisinin ve Karaman Belediyesi’nin isminin kullanılarak özellikle sanayici iş adamlarından para isteyen dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Başkan Çalışkan konu ile ilgili yaptığı uyarıda, “İlimizde ve ülke genelinde art niyetli bazı kimseler vatandaşları dolandırmak için çeşitli yöntemler kullanıyorlar. Son günlerde, ilimizde özellikle sanayici iş adamlarımız hedef alınarak, “Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan size yönlendirdi, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı size yönlendirdi, Karaman Belediyesi sizinle görüşmemizi istedi” gibi asılsız söylemlerle para istedikleri duyumunu aldık. Konuyu emniyet birimlerine ilettik. Karaman Belediyesi ve Karaman Belediye Başkanı olarak şahsım asla böyle bir yönlendirmede bulunmadık ve asla bulunmayız. Bu şekilde aranan iş adamlarımızı ve vatandaşlarımızı bu art niyetli kişilere karşı dikkatli olmaları konusunda önemle uyarıyoruz. Böyle bir olayla karşılaşanlar doğrudan polise ve emniyet güçlerimize müracaat etsinler” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ