23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Kaleden Mahalle Ziyaretleri

KONYA’NIN CİHANBEYLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KALE, ÇÖL, ÇİMEN VE PINARBAŞI MAHALLELERİNİ ZİYARET EDEREK YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Başkan Kaleden Mahalle Ziyaretleri

Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kale, Çöl, Çimen ve Pınarbaşı Mahallelerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla birlikte Çöl, Çimen ve Pınarbaşı mahallerine gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Mahallelerde kilitli parke taş, yol ve diğer çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kale, “Mahallelerimizde çalışmalarımızı yerinde inceleyerek vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. Şu anda ilçemizde 20 farklı noktada ekiplerimiz çalışıyor. Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık. Ben ve ekibim tüm hemşerilerimizin emrindeyiz. Çalışmalarımız mevsim şartları el verdiği sürece devam edecektir” dedi.

1 Kasım’daki seçimler için sağduyu çağrısı yapan Başkan Kale, seçmenin birlik ve beraberlik içinde sağduyulu bir şekilde sandığa gideceğine inandığını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ