21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Özaltundan Ev Ziyaretleri

BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ÖZALTUN, EV ZİYARETLERİ KAPSAMINDA BEYŞEHİRLİ HANIMLARLA BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Özaltundan Ev Ziyaretleri

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, ev ziyaretleri kapsamında Beyşehirli hanımlarla bir araya geldi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Avşar Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev toplantısında mahalle sakini hanımlarla buluştu. Özaltun, kendisine eşlik eden Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sünbül ile birlikte düzenlenen toplantılarda bir araya geldiği hanımların taleplerini dinledi.

Beyşehir Belediyesi’nin Beyşehir’deki ve mahallelerindeki çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren mahalle sakini hanımlar, Avşar Mahallesi’nde hayata geçirilmesini bekledikleri çalışmalar konusunda da talepte bulundu.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, TOKİ konutlarının bulunduğu Avşar Mahallesi’nin yakın gelecekte Beyşehir’in yeni cazibe ve çekim merkezi haline dönüşeceğini belirterek, “Bu mahallemizde ikinci etap toplu konutlar tamamlandığında nüfus potansiyeli ikiye katlayacak ve buna bağlı büyüme gelişime de artacak. TOKİ konutlarının şehir merkezine ulaşımını daha da kısaltacak 30 metre genişliğinde yeni bir yol çalışması başlattık. Bu bölgeye kültür ve yaşam merkezi inşa ediliyor. Bu yaşam merkezinde talebiniz olan AVM de olacak. Burada ilçenin en büyük marketi olacak. Ayrıca, yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binası ve yarı olimpik yüzme havuzu da bu bölgede hayata geçirilecek. Dolayısıyla burası Beyşehir’in gelecekte en gözde bir mahallesi olacak, ilçenin yeni cazibe ve çekim merkezi haline gelecek. Sağlık ocağı, semt pazarı, toplu ulaşım gibi konulardaki talepleriniz de zaten mahallenin bu potansiyeli yükseldiğinde sirkülasyonu arttığında kendiliğinden yerine gelmiş olacak. Ama biz yine bu taleplerinizle alakalı sizleri dinledik ve notlarımızı aldık, bizim de arzumuz en kısa sürede bu taleplerinizin yerine gelmesidir” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ