23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Samur, Bakan Elvan Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Gösterdi

SARIVELİLER BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ SAMUR, SON GÜNLERDE ESKİ ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI LÜTFİ ELVAN, HAKKINDA ÇIKAN ASILSIZ HABERLERE TEKPKİ GÖSTERDİ.

Başkan Samur, Bakan Elvan Hakkında Çıkan Haberlere Tepki Gösterdi

Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, son günlerde eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, hakkında çıkan haberler nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.

Samur açıklamasında, “Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan hakkında son günlerde basında yer alan bir takım asılsız haber ve yorumlar yapılmaktadır. Kasıtlı olduğuna inandığımız bu haber ve yorumların, gerek AK Parti bünyesinde edindiği saygın konumu, gerekse milletvekili ve bakan olarak ülke sathına yayılan hizmetlerini gölgelemeye yönelik olduğunu düşünüyoruz. Şahsi geçmişi, siyaset adamlığı ve hizmetleriyle ismi topluma mal olmuş Lütfi Elvan’ın kamuoyu nezdindeki yeri ve konumu izahtan varestedir. Seçim sathı mailine girdiğimiz bu günlerde, hakkında yapılan haberlerin AK Parti’yi yıpratma, ülkemize yapmış olduğu hizmetleri karalama ve de siyasi ayak oyunlarına zemin hazırlamaya matuf olduğunu düşünüyoruz. Güneş balçıkla sıvanmaz atasözü gereği, iddia edilen hususların AK Parti içinde ve sayın Lütfi Elvan’ın şahsında karşılık bulması asla mümkün değildir. Bu asparagas tarzı haberleri yapanları kınıyorum ve kamuoyunu yanıltmaya yönelik bu tür haberlerin basın etiği ile bağdaşmadığını ifade etmek isterim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ