21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Toruya Amatör Spora Hizmet Ödülü

MERAM BELEDİYE BAŞKANI FATMA TORU, AMATÖR SPORA HİZMET ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ. TORU’YA AMATÖR SPORA HİZMET ÖDÜLÜ’NÜ SPOR GENEL MÜDÜRÜ MEHMET BAYKAN VERDİ.

Başkan Toruya Amatör Spora Hizmet Ödülü

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASKF) düzenlediği Yılın En’leri ödül töreninde Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Amatör Spora Hizmet Ödülü’ne layık görülürken, Meram Belediyesporlu sporcular da ödül aldı.

ASKF tarafından geleneksel olarak organize edilen ve amatör spor branşlarında yılın başarılı sporcularının ve kulüplerinin ödüllendirildiği Yılın En’leri Ödül Töreni Bera Otel’de gerçekleştirildi. Törende, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya ‘Amatör Spora Hizmet Ödülü’nü Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan takdim etti.

Kick Boks Gençler Dünya Şampiyonu olan Meram Belediyesporlu Selcan Tanrıverdi’ye ‘Yılın En İyi Kick Boksçusu’ ödülünü ve Wushu Balkan Şampiyonu olan H. Nur Küçüktanık’a da ‘Yılın En İyi Wushu Sporcusu’ ödüllerini Konya Valisi Muammer Erol verdi. Meram Belediyesporlu Nazmiye Muslu ise ‘Yılın En İyi Bedensel Engelli Haltercisi’ ödülüne layık görüldü. Programa katılamayan Muslu’nun ödülünü Meram Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Saraç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın elinden aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ