23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Beyşehirde Yeni Branşlarda Kurslar Açılıyor

BEYŞEHİR HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRÜ SÜLEYMAN SİPER, BEYŞEHİR HEM’İN 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA YENİ ATANAN VE GÜÇLENEN EĞİTİMCİ KADROSUYLA 10 AYRI BRANŞTA DAHA KURS AÇACAKLARINI SÖYLEDİ.

Beyşehirde Yeni Branşlarda Kurslar Açılıyor

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi (HEM)ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde aralarında bazıları ilçede ilk olacak 10 ayrı branşta yeni kurslar açılacağı belirtildi.

Beyşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Süleyman Siper, yaptığı açıklamada, Beyşehir HEM’in 2015-2016 eğitim öğretim yılında yeni atanan ve güçlenen eğitimci kadrosuyla öteden beri süren kursların yanı sıra, bu yıl aralarında bazıları ilçede ilk olacak 10 ayrı branşta daha kurslar açarak gençleri meslek sahibi yapmayı sürdüreceğini söyledi. Beyşehirli gençleri bu kurslara katılması çağrısında bulunan Siper, başvuru için HEM Müdürlüğüne gelinmesi gerektiğini ifade etti. Siper, yeni eğitim yılında kursiyerlere yönelik olarak açılacak çini ve seramik, hasta ve yaşlı bakımı, 4-6 yaş çocuk eğitimi, evde çocuk bakımı, kuyumculuk teknolojisi ve alüminyum folyo kursu, resim ve rölyef, makine-dikiş-pike-nevresim dikimi, nakış, ebru, hasta kabul (tıbbi sekreterlik) gibi branşlardaki kurslarda eğitim verileceğini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ