21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Ereğli Belediyesi Okullara Desteğini Sürdürüyor

KONYA’NIN EREĞLİ İLÇE BELEDİYESİ OKULLARA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Ereğli Belediyesi Okullara Desteğini Sürdürüyor

Konya’nın Ereğli ilçe belediyesi okullara desteğini sürdürüyor. Daha modern bir eğitim yuvası sağlamak için yapmış olduğu düzenlemelerle, öğretmen ve öğrencilere destek olmayı sürdüren Ereğli Belediyesi okulların çevre düzenlemesi yapmaya devam ediyor.

Dumlupınar Ortaokulu’nun ihata duvarına korkuluk yapan ve Fatih İlkokulu’nun bahçesine sıcak asfalt döken Ereğli Belediyesi Milli Eğitime destek olmayı sürdürüyor. Okullara verilen hizmetlerin kalıcı ve sağlıklı olması gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı Özkan Özgüven, bu doğrultuda okul yönetimlerinden ve okul aile birliği üyelerinden gelen talepleri değerlendirerek imkanlar ölçüsünde sorunları çözüme kavuşturduklarını söyledi. Dumlupınar Ortaokulunun ihata duvarında korkuluk olmadığı görüntü kirliliği yaşandığını kaydeden Başkan Özgüven, “Ekiplerimiz yaptıkları çalışmalarla görüntü kirliliğini ortadan kaldırdılar. Hem ihata duvarı biraz daha uzatıldı hem de modern bir görüntü ortaya çıkarıldı” dedi.

Fatih İlkokulu bahçesinin fiziki durumunun da kötü olduğunu ve sıcak asfalt dökerek öğrenci ve öğretmenlere güzel bir zemin hazırlayarak hizmetlerine sunduklarını kaydeden Başkan Özgüven, Ereğli’de eğitim çıtasının yükselmesi için yerel yönetim olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ