23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Ereğli Belediyesinden Kırtasiye Yardımı

EREĞLİ BELEDİYESİ ÖZELLİKLE KIRSAL KESİMDE OKUYAN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMINDA BULUNMAYA DEVAM EDİYOR.

Ereğli Belediyesinden Kırtasiye Yardımı

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi özellikle kırsal alanda okuyan öğrencilere kırtasiye yardımında bulunmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç’in katılımıyla 100. Yıl Kurtuluş İlkokulu’nda öğrencilere kırtasiye yardımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, “Bu etkinlik yanında ilçemizdeki okulların çevre düzenlemesine katkı sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrencilerle sohbet eden ve onlara kitap okuyarak bilgi çağına adapte olmalarını, satranç gibi oyunları oynayarak hem kendilerini geliştirme, hem de düşünme kabiliyetlerini artırma imkanı bulacakları yönünde tavsiyelerde bulunan Belediye Başkanı Özkan Özgüven de, özellikle şehir merkezine uzak okul öğrencilerine Milli Eğitim Müdürlüğü ve gönüllülerle işbirliği içerisinde destek olmaya çalıştıklarını kaydetti. Şehrin alt ve üst yapısı noktasında ürettikleri hizmetlerden daha önemli olanın ülkemizin geleceği olan çocuklara yapılan hizmetler olduğunu kaydeden Özgüven, deneme sınavları, kurslar, çeşitli etkinliklerde her zaman gençlerin yanında olacaklarını vurguladı ve “Geleceğimize yatırım yapmak en büyük hedefimiz” diye konuştu.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden ve onlardan kendilerine güvenmelerini isteyen Özgüven, ayrıca öğretmenlerle de sohbet etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ