17.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Ereğlide Engelliler İçin Meslek Edindirme Kursu Açıldı

EREĞLİ BELEDİYESİ ÖNCÜLÜĞÜNDE ENGELSİZ YARINLAR DERNEĞİ VE İŞ-KUR İŞBİRLİĞİNDE MESLEK EDİNDİRMEK KURSLARI PROTOKOL ÜYELERİ TARAFINDAN AÇILDI.

Ereğlide Engelliler İçin Meslek Edindirme Kursu Açıldı

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi öncülüğünde Engelsiz Yarınlar Derneği ve İş-Kur işbirliğinde meslek edindirme kursları açıldı.

Oğuz Ata Sosyal Tesislerindeki Engelsiz Yarınlar Derneği binasında gerçekleştirilen programa, AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Halil Etyemez, Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Konya İş-Kur Müdürü Emrah Keleş, Ereğli İş-Kur Şube Müdürü Sait Eker, muhtarlar ve STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Engellilerin her zaman yanlarında olduklarını vurgulayan Belediye Başkanı Özkan Özgüven, belediye öncülüğünde hizmet veren Engelsiz Yarınlar Derneği ve İş-Kur işbirliğinde açılan meslek edindirme kurslarının hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Halil Etyemez ise, hükümetin engellilere yönelik hayata geçirdiği projelerden bahsederek, engellilerin topluma kazandırılması için çalıştıklarını belirtti.

Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran da, hükümet politikalarının yanı sıra yerel yönetimlerin de engellilere büyük destek verdiğini ifade ederek, projenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Projeye katkı sağlayanlara teşekkür plaketi verilmesinin ardından engelli vatandaşlara akülü ve tekerlekli araç dağıtımı yapıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ