18.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Esnaflar Konya Hospitaldan İndirimli Sağlık Hizmeti Alacak

PROTOKOL, KONEBOS BAŞKANI ALİ OSMAN KARAMERCAN İLE ÖZEL HOSPİTAL BAŞHEKİMİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI OP. DR. YUSUF ZİYA ARASINDA İMZALANDI.

Esnaflar Konya Hospitaldan İndirimli Sağlık Hizmeti Alacak

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) ile Özel Konya Hospital arasında imzalanan protokol ile esnaflar indirimli sağlık hizmetinden yararlanabilecek.

KONESOB toplantı salonunda gerçekleşen protokol imza törenine,KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanları ile Özel Konya Hospital Hastanesi Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Yusuf Ziya Karaca katıldı.

İmzalanan protokolden dolayı memnuniyetlerini dile getiren KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan, “KONESOB ailesi olarak 84 odamız ve 50 bin üyemiz ile birlikte esnaflarımızın faydalanacağı bir anlaşmaya Konya Hospital ile imza atıyoruz. Bundan böyle meslek odalarımız ve üyelerimiz Konya Hospital’dan farklı branşlarda özel indirimli fiyatlarla faydalanabilecekler. Tüm Konyalı esnaflarımıza ve ailelerine hayırlı olsun diyorum. Bizler Esnaf Odası Birlik Başkanı olarak Konya’ya hizmet etmek için buradayız. Daha güzel projelerimiz yolda. İnşallah Konya’mız için her şey güzel olacak” dedi.

Özel Konya Hospital Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Yusuf Ziya da konuşmasında, “Özel Konya Hospital olarak Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, oda başkanlarımız ve üye esnaflarımıza hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Sağlık konusunda elimizden gelen bütün çabayı sarf ederek daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Atılan imzalarla birlikte bu anlaşmaların uzun süre devam etmesi dileğiyle protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ