21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Başkan Toruya Ziyaret

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MÜSTEŞARI FARUK ÖZÇELİK, MERAM BELEDİYE BAŞKANI FATMA TORU’YU ZİYARET ETTİ.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik Başkan Toruya Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’yu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik’in Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’yu ziyaretine Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Triatlon Federasyonu Disiplin Kurulu Başkan Hüseyin Avni Uluer, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ve TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar da katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, geçtiğimiz salı günü oynanan Türkiye-İzlanda maçında Milli Takıma verdikleri muhteşem destekten dolayı Konyalılara teşekkür ederek, “Konyalı seyirciler; Türkiye’ye sahip çıktı, şehitlerine sahip çıktı, birliğine sahip çıktı. Konya, bir bütün halinde Milli Takımın yanındaydı” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Konya’da A Milli Futbol Takımımızın elde ettiği zafer, terör hadiseleri nedeniyle üzüntülü günler geçiren halkımıza moral oldu. Şehir olarak daha önceki maçlarda olduğu gibi İzlanda maçında da Milli Takımımıza en üst seviyede destek olduk. Terör hadiseleri nedeniyle açılışlarımızı iptal ettik. Gençlik ve Spor Bakanlığımızla birlikte hizmete açacağımız Alavardı Gençlik Akademisi’nin açılışını da ertelemiş olduk” diye konuştu.

Başkan Fatma Toru, günün anısına Müsteşar Özçelik ve diğer misafirlere çeşitli hediyeler verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ