20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Kalaycı, Cihanbeyli Ve Kuluda

MHP KONYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KALAYCI KULU VE CİHANBEYLİ ESNAFINI ZİYARET EDEREK DESTEK İSTEDİ

Kalaycı, Cihanbeyli Ve Kuluda

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinde seçmenden destek istedi.

1 Kasım’da yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren MHP Konya Milletvekili Adayı Mustafa Kalaycı, MHP Konya İl Başkan Vekili Kadir Koman ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu. Mustafa Kalaycı, ilçe gezileri kapsamında ilk olarak Cihanbeyli ilçe teşkilatını ziyaret etti. Buradaki partililerle bir süre görüşerek işyerlerini gezen Mustafa Kalaycı, Hükümet Konağını da ziyaret etti.

Mustafa Kalaycı, seçmenle sohbeti sırasında taşeron işçilere kadro verilmesi isteği üzerine, devletin kendi çalışanına ayrım yapmaması gerektiğini ifade ederek, partisinin bu konudaki vaatlerini hatırlattı. Kalaycı, “MHP iktidarında devletin asli ve sürekli hizmetlerinde çalıştırılan taşeron işçilere kadro verilecek. Kamu istihdamı gözden geçirilerek aynı ya da benzer işi yapmakla birlikte sözleşmeli, geçici, taşeron elemanı, 4/B’li, 4/C’li, vekil ve benzeri adlar altında istihdam edilenlerin tamamının kadrolu istihdamını sağlayacak düzenlemeler yapılacak, bu alandaki karmaşa ve mağduriyetler giderilecek, eşitlikçi, adaletli ve hakkaniyetli bir istihdam düzeni sağlanacak” dedi.

Cihanbeyli’nin ardından Kulu ilçesine geçen Mustafa Kalaycı, esnaf ziyaretlerini burada da sürdürdü. Kalaycı, Kulululardan seçimlerde partisine destek vermesini istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ