20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Karamanda Kent Konseyi Toplandı

KARAMAN’DA KENT KONSEYİ OLAĞAN GENEL KURULU BELEDİYE MECLİS SALONUNDA YAPILDI.

Karamanda Kent Konseyi Toplandı

Karaman Belediyesi Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı, Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.

Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk ile Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da katıldı.

Kent Konseyi üyelerine selamlama konuşması yapan Recep Konuk, “Burada hepiniz gönüllülük esasıyla Karaman’ı daha iyi yerlere getirmek ve geliştirmek için çalışıyorsunuz. Bunun için öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bizim büyümemiz için mutlaka üreten ve dünyayla rekabet eden bir kent kimliğine kavuşmamız lazım. Günümüz dünyasında başarıyı bu yol ve yöntemle yakalayabilirsiniz. Bizler de şehri bir ötesine taşımak zorundayız. Karaman’ın gideceği yolu, yeni vizyonunu sizlerle birlikte gerçekleştirerek belirleyeceğiz. Şehrin sorumluları olarak bütün birikimimizi ve tecrübemizi buranın taçlandırılmasına seferber edeceğiz” dedi.

Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı, çalışma guruplarının faaliyetlerinin anlatılması, konseye yeni katılan dernekler hakkında bilgi verilmesi ve görüş ve önerilerin dinlenmesi ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ