20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Karamanda Öğrencilere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı

KARAMAN VALİSİ MURAT KOCA, “FATİH” PROJESİ KAPSAMINDA YUNUS KENT MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERE TAPLET BİLGİSAYARLARINI VERDİ.

Karamanda Öğrencilere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı

Karaman Valisi Murat Koca, “FATİH Projesi” kapsamında öğrenci ve öğretmenlere tablet bilgisayar dağıtımı programına katıldı.

Yunus Kent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen programa, Vali Murat Koca’nın yanı sıra AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çevik, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ile öğrenciler ve öğretmenler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nun yaptığı açılış konuşmasının ardından FATİH projesi ve bu projenin en önemli bileşeni olan EBA (Eğitimde Bilişim Ağı) hakkında bilgiler verdi.

Proje kapsamında Vali Murat Koca ve protokol üyeleri öğrencilere tablet bilgisayarlarını dağıttı. Tablet bilgisayar dağıtımının ardından Vali Koca ve beraberindekiler EBA portalını sınıfta uygulamalı olarak inceleyerek öğretmenlerden portal hakkında bilgi aldılar. Program, okul idarecileri ve öğretmenler ile bir süre geçen sohbetin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ