23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Karamanda Okullara Bisiklet Dağıtıldı

KARAMAN’DA OKULLARA BİSİKLET DAĞITILDI.

Karamanda Okullara Bisiklet Dağıtıldı

Karaman Valisi Murat Koca, Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslimi yapılacak olan 50 adet dağ bisikleti için düzenlenen protokol imza törenine katıldı.

Halk Sağlığı Müdürlüğünde gerçekleşen törene, Vali Koca’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Erkan Karahan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ali Rıza Altunsoy, Milli Eğitim Müdür Vekili Nurettin Doğan, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Halk Sağlığı Müdürü Ali Rıza Altunsoy’un açılış konuşmasından sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Karaman’da obeziteyle mücadelede önemli bir adım olan bisiklet sporunu ilköğretim seviyesindeki öğrencilere sevdirmek amacıyla, 3 yıl sürecek olan protokol anlaşmasına göre toplamda 254 olan dağ bisikletlerinden 50 tanesi düzenlenen törenle farklı okullardan temsilen öğrencilere dağıtıldı. Program misafirlere ikramlarla ve toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ