19.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Karamanda Sanayi Ürünleri Ve Güvenliği Haftası Kutlanıyor

SANAYİ ÜRÜNLERİ VE GÜVENLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BİLİM. SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ ALİ OSMAN KAŞIKCI, BERABERİNDEKİ HEYETLE BİRLİKTE KARAMAN VALİSİ MURAT KOCA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Karamanda Sanayi Ürünleri Ve Güvenliği Haftası Kutlanıyor

12-18 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Sanayi Ürünleri ve Güvenliği Haftası” etkinlikleri kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı ve beraberindeki heyet Vali Murat Koca’yı makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı Sanayi Ürünleri ve Güvenliği Haftası kutlamaları kapsamında gerçekleştirdikleri ziyarette, bakanlık ve il müdürlüğünce yürütülen çalışmalar hakkında Vali Koca’ya bilgiler verdi. Sanayi Ürünleri ve Güvenliği Haftası ile ilgili olarak konuşan Ali Osman Kaşıkçı, 12-18 Ekim Sanayi Ürünleri ve Güvenliği Haftası kapsamında bakanlık ve müdürlükler nezdinde ülke genelinde halkı bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik eğitimler düzenlendiğini ifade etti.

Kaşıkçı, bu doğrultuda amaçlarının piyasada satışa sunulan ürünlerin güvenli bir şekilde kullanılmasına yönelik insanlarda bilinç ve farkındalık oluşturarak bilinçli bir tüketici toplumu oluşturmak olduğunu belirtti.

Vali Murat Koca ise il müdür Kaşıkçı’ya başarılar dileyerek, “Sağlıklı ve bilinçli bir tüketim toplumunun oluşmasına katkı sağlayacak olan böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek ederim. Hafta nedeniyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı ve beraberindeki heyeti tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ