20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Akşehir Belediyesinden Başarılı Öğrencilere Ödül

KONYA’NIN AKŞEHİR İLÇESİNDE TEOG SINAVINDA BAŞARI GÖSTEREREK TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN İKİ ÖĞRENCİ AKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Akşehir Belediyesinden Başarılı Öğrencilere Ödül

Konya’nın Akşehir ilçesinde, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) başarı göstererek 120’de 120 soruyu doğru yanıtlayıp Türkiye birincisi olan 2 öğrenci Akşehir Belediyesi tarafından ödüllendirildi.

Akşehir Belediyesi Meclis Kararı ile yapılan ödüllendirme töreni Akşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda gerçekleştirildi. Akşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Meclis Üyeleri huzurunda yapılan ödül töreninde; Özel Akşehir Final Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Ali Sait Gül ile Akşehir Bahçelievler Ortaokulu 8/B Sınıfı öğrencisi Özgenur Ertan, TEOG sınavında 120 soruda 120 net çıkararak Türkiye birinciliğini elde etmeleri nedeniyle Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.

Belediye Başkan Vekili Özgür Kaçar öğrencilere ödüllerini takdim ederken, bundan sonraki eğitim hayatlarında da başarılarının devamını dileyerek öğrencileri, öğretmenlerini ve velilerini tebrik etti. Öğrenci velileri de Akşehir Belediyesi ve meclis üyelerine teşekkür ederken; ödül töreni hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ