20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Avukat Muharrem Balcının Söyleşisine Yoğun İlgi

AKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ŞEHR-İ BEYZA GENÇLİK DERNEĞİ TARAFINDAN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “FARKINI HİSSET” PROJESİ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE DEVAM EDİYOR.

Avukat Muharrem Balcının Söyleşisine Yoğun İlgi

Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi ile Şehr-i Beyza Gençlik Derneği tarafından bağımlılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirilen ‘Farkını Hisset’ projesi çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Akşehir’de son dönemde artan olumsuz alışkanlıkların önüne geçilmesinin amaçlandığı projede; bağımlılıkla mücadele amacıyla sigara ve tütün bağımlılığı, alkol bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı, madde bağımlılığı konuları ele alınıyor. Proje kapsamında, Akşehir Kültür Merkezinde Yeşilay eski Genel Başkanı Avukat Muharrem Balcı’nın konuşmacı olarak katıldığı bir söyleşi yapıldı. Programa, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emrullah Öztürk, Akşehir İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sadık Köseoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

‘Bağımlılık ve İnsanlık Suçu İlişkisi’ konusunun işlendiği söyleşide Avukat Muharrem Balcı öğrenciler kötü alışkanlıkların kazanılmasına nelerin etki ettiğini, bu alışkanlıklardan kurtulmak için yapılması gerekenleri hazırlanan bir slayt eşliğinde anlattı.

Konuşmasının sonunda Balcı’ya Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından Nasreddin Hoca’nın ters çalışan saati armağan edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ