20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Başkan Özgüvene Teşekkür Plaketi

EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN’İ ZİYARET EDEN TÜM ENGELLİLER DERNEĞİ TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Başkan Özgüvene Teşekkür Plaketi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i ziyaret eden Tüm Engelliler Derneği Başkanı İshak Acar teşekkür plaketi verdi.

Tüm Engelliler Derneği Başkanı İshak Acar, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven’in engellilere yapmış olduğu iyilikleri ve yardımları asla unutmayacaklarını belirterek, “Engelsiz hayat kavramına destek veren bir Belediye Başkanı ilçemizde görev yaptığı için son derece mutluyuz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Özkan Özgüven ise “Bugüne kadar almış olduğum en anlamlı ve duygu yüklü plaket oldu. Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Derneğimiz engelli kardeşlerimiz için çok güzel projeler ve çalışmalar yapmakta. Bu anlamda da belediyemize yapmış oldukları müracaat neticesinde engelliler derneğimize Gülbahçedeki eski tahsilat ve tahakkuk binasını yapılan protokol çerçevesinde sembolik bir rakamla kiraya vermiş bulunuyoruz. Derneğimiz güzel projeleri ile engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak, istihdam etmek ve üretken hale gelmesi konusunda, bone eldiven gibi üretimlerde bulunacaklar. Akabinde burada güzel bir çalışmada bize sundular. Engellilerimiz için fiziksel anlamda yararlanabilecekleri çeşitli spor aletleri de oraya kurulacaktır” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ