18.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Beyşehirde Belediyeden Şadırvan Meydanında Yeni Düzenleme

BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ÖZALTUN, KENT MERKEZİNDE ŞADIRVAN MEYDANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Beyşehirde Belediyeden Şadırvan Meydanında Yeni Düzenleme

Konya’nın Beyşehir Belediyesi, başlatılan çalışmalar kapsamında Şadırvan Meydanı’nda yeni düzenlemeleri hayata geçiriyor.

Meydana taksici esnafının talebine uygun modern bir taksi durağı yerleştirilecek, alanda mevcut şadırvan da korunarak bölge aile çay bahçesi haline dönüştürülecek. Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kent merkezindeki Şadırvan Meydanının yapılacak çalışmalarla Beyşehir’e yakışır bir hale dönüştürüleceğini söyledi. Alanın çehresini değiştirmek için harekete geçtiklerini belirten Özaltun, bölgedeki taksici esnafı ile istişare ederek talepleri doğrultusunda projesi hazırlanan modern bir taksi durağının da adrese yerleştirileceğini belirtti. Prefabrik taksi durağında taksici esnafının konforunun sağlanması için içerisinde tuvalet, mutfak ve oturma alanı gibi bölümler de olacağını belirten Özaltun, meydanın ise aile çay bahçesi olarak dizayn edilerek vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Başkan Özaltun, çalışmalarla ilgili olarak, “Bölgedeki esnaflarımızla da istişare ettik, yerinde incelemelerde bulunduk, talepleri ise bir bir yerine getiriyoruz. Şehir merkezindeki şadırvan bölgesinin düzenlemesi çalışması kapsamında şehrimize yakışan bir taksi durağı için de projemiz hazır. Kısa süre içerisinde bu bölge bambaşka bir görünüme kavuşacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ