23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Ereğli OSB Yönetimi Toplantısı Yapıldı

EREĞLİ İLÇESİNDE OSB YÖNETİMİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ereğli OSB Yönetimi Toplantısı Yapıldı

Konya’nın Ereğli ilçesinde, Belediye Başkanı Özkan Özgüven başkanlığında Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetimi toplantısı gerçekleştirildi.

Başkan Özgüven yapılan toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Ereğli organize sanayinde yönetim kurulu ile yeni projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunmak üzere bir toplantı gerçekleştirdik. Yaklaşık maliyeti 2.5 milyon lira kadar olan bir projenin ilk adımlarını atmak için bir araya geldiğimiz toplantıda organize sanayimizin gelişimi, güçlenmesi ve istihdam için hız kesmeyen bir çaba içerisindeyiz. Ayrıca altını çizerek söylemeliyim ki, organize sanayimizin kendi öz kaynakları ile yaklaşık değeri 2.5 milyon lira olan alt yapıdan elektrik sorununa kadar geniş kapsamlı bir anlaşmaya imza atacağız. Söz konusu anlaşma dahilinde kısa bir zaman dilimi içerisinde ilgili firmalardaki arkadaşlarımız bu çalışmaları tamamlayarak organize sanayinin en önemli sorunlarına çözüm üreteceğiz. Ayrıca doğalgaz, arıtma, telekomünikasyon ve kanalizasyonla ilgili alt yapı çalışmalarımızda hız kesmeden sürdürülmektedir. Organize sanayimizin fiziki yapısını daha iyi hale getirmek yeni girişimcileri şehrimize davet ederek istihdam seviyesini yükseltmeyi planlıyoruz.

Ayrıca ikinci organize sanayimizin de arsa satısının yüzde 70’i gerçekleşti ve 3. organize sanayinin oluşumu için çalışmalar başlatacağız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ