23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

İnliceliler Derneğinden Rektör Şekere Ziyaret

İNLİCİLER YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE YAŞATMA DERNEĞİ NEÜ REKTÖRÜ PROF.DR. MUZAFFER ŞEKER’İ ZİYARET ETTİ.

İnliceliler Derneğinden Rektör Şekere Ziyaret

İnliceliler Yardımlaşma Dayanışma ve Yaşatma Derneği Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker’i ziyaret etti.

Ziyarete Dernek Başkanı Abdurrahman Çakar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Aydemir, Mehmet Çakar, Av. Ali Bozkurt, Mehmet Bozkurt ile İzmir İnliceliler Derneği Başkanı Mehmet Akşit katıldı. Ziyaret Sırasında sivil toplum kuruluşlarının eğitime katkısı konuşuldu. Her ay 80 üniversite öğrencisine burs verdiklerini hatırlatan Dernek Başkanı Abdurrahman Çakar eğitim-öğretime katkı sağlamak adına farklı etkinlikler de gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sivil toplum kuruluşlarının ve hayırseverlerin eğitime büyük destek sağladığını vurgulayan NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker İnliceliler Derneği’nin de bu anlamda gerçekleştirdiği faaliyetleri takdirle takip ettiğini ifade etti.

Ziyaret kapsamında sivil toplum kuruluşları ile eğitim kurumlarının eğitim öğretimi geliştirmek adına birlikte ne gibi faaliyetler yapabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ