19.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Vergi Dairesi Başkanından Başkan Tutala Ziyaret

SEYDİŞEHİR VERGİ DAİRESİ MÜDÜR VEKİLİ HASAN KAYRAK VE BERABERİNDEKİLER 27. VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL’I ZİYARET ETTİ.

Vergi Dairesi Başkanından Başkan Tutala Ziyaret

Seydişehir Vergi Dairesi Müdür Vekili Hasan Kayrak ve beraberindekiler 27. Vergi Haftası Kutlamaları münasebeti ile Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdür Vekili Kayrak ziyaretinde, vergi bilincinin istenilen seviyeye yükseltilebilmesi için, vergi mesuliyetinin göz ardı edilmemesi gerektiğini dile getirdi. Kayrak, kamuoyunda vergi idaresi ile mükellef ilişkilerinin daha sağlam temellere oturtulması; verginin, toplumun her kesimlerine benimsetilmesi amacıyla Vergi Haftasının kutlandığını söyledi. Kayrak, hafta boyunca sivil toplum temsilcilerini ziyaret ettiklerini ve kamuoyunu vergi konusunda bilinçlendirme çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Tutal, 27. Vergi Haftasını kutlayarak, Müdür Vekili Kayrak’a vergi bilincini arttırmak adına çalışmalarında başarı diledi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret eden Vergi Dairesi Müdür Vekili Hasan Kayrak, Gelir Uzmanları Muammmer Kök ve Abdullah Tüfekçi Başkan Tutal’a çiçek takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ