21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Yoldan Çıkan Araçları Belediye Ekipleri Kurtardı

KONYA’NIN BEYŞEHİR İLÇESİNDE BUZLANMA NEDENİYLE KAYARAK YOLDAN ÇIKAN ARAÇLARIN YARDIMA BEYŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ KOŞTU.

Yoldan Çıkan Araçları Belediye Ekipleri Kurtardı

Konya’nın Beyşehir ilçesinde buzlanma nedeniyle kayarak yoldan çıkan araçların imdadına Beyşehir Belediyesi ekipleri yetişiyor.

Beyşehir’de hafta sonu etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezini dış mahallelere bağlayan bazı kesimlerde buzlanma ve tipi sebebiyle yollarına devam edemeyerek zor onlar yaşayan araç sürücülerinin yardımına Beyşehir Belediyesi ekipleri koştu. Sarıköy Emen Mahalleleri arasındaki yol üzerinde eğimli bir kesimde yaşanan buzlanma nedeniyle yoldan çıkan içerisinde aile fertlerinin olduğu yardım bekleyen kamyonetin kurtarılması için belediye ekipleri de seferber oldu. Jandarmadan gelen konuyla ilgili ihbar üzerine harekete geçen belediye ekipleri, tipi nedeniyle zor durumda kalan sürücü ve aile fertlerine yardım edebilmek için bölgeye hareket etti.

Çevredeki yerleşim birimlerinden gelen traktörlerin de destek verdiği yardım çalışmalarında Belediye ekipleri buzlanan kesimde tuzlama çalışması yaptı. Adrese KOSKİ bünyesindeki bir iş makinesi de yönlendirilirken, araç uzun uğraşların ardından traktörlerin de verdiği destekle mahsur kaldığı yerden çıkarılarak yoluna devam edebildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ