21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

KOSKİ Yeni İş Araçlarını Filosuna Kattı

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET HIZINI VE KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ARAÇ PARKINI MODERNİZE EDİYOR.

KOSKİ Yeni İş Araçlarını Filosuna Kattı

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü hizmet hızını ve kalitesini artırmak için araç parkını modernize ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) Genel Müdürlüğü, bir taraftan şehrin eskiyen su ve kanalizasyon altyapısını yenilerken bir taraftan da yıpranan araç filosunu modernize ediyor. KOSKİ, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak acil müdahale gerektiren durumlara yönelik, 3 adedi MST, 4 adedi de Hidromek olmak üzere 7 adet kazıcı-yükleyici satın aldı. Ayrıca ekiplere araçların hangi amaca uygun olduğu ve ne şekilde faydalanılacağı konusunda eğitim de verildi. Verilen eğitimlerle birlikte personelin donanımı arttırıldı.

Toplam 1 milyon 425 bin TL bedelle satın alınan iş araçlarıyla filosunu güçlendiren KOSKİ Genel Müdürlüğü, 6360 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu kapsamında merkezde yürüttüğü su ve kanalizasyon çalışmalarını aynı şekilde ilçe ve mahallelerde de gerçekleştirmeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ