20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Meramda Temel Atma Programı İptal

MERAM BELEDİYESİ 12 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ YAPILMASI PLANLANAN TEMEL ATMA PROGRAMINI, TERÖR SALDIRILARI NEDENİYLE İPTAL ETTİĞİNİ AÇIKLADI.

Meramda Temel Atma Programı İptal

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından 12 Ekim Pazartesi günü yapılması planlanan temel atma programı, ülkede yaşanan hain terör saldırıları nedeniyle iptal edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Dün Ankara’da yaşanan hain saldırı tüm milletimizi yasa boğmuştur. Bu nedenle 12 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de yapmayı planladığımız Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Ticaret Merkezi’nin temel atma programı iptal edilmiştir. 1 Kasım seçimleri öncesi ülkemizin birliği ve dirliğini bozmaya yönelik hain saldırılar maalesef devam etmektedir. Ankara’daki saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dilerim. Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Terörle bizi birbirimize düşürmeye çalışanlar, asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Toplum olarak birlik ve beraberlik içerisinde, omuz omuza vererek ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ