21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

MHP Adayları Beyşehirde

MHP KONYA İL TEŞİKALATI VE BEYŞEHİR İLÇE TEŞKİLATI ÜYELERİ İLE MİLLETVEKİLİ ADAYLAR BULDUK ÖZDEMİR, HALİL AYHAN, ŞÜKRÜ PORTAKAL VE ALTAN ALTIOK, İLÇE MERKEZİNDEKİ İŞ YERİ VE SEMT PAZARLARINDA ESNAFLAR VE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ, 1 KASIM GENEL SEÇİMLERİ’NDE KENDİLERİNE DESTEK İSTEDİ.

MHP Adayları Beyşehirde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayları, Beyşehir ilçesinde seçmenle buluştu.

1 Kasım seçimleri için çalışmalarını sürdüren MHP Konya il teşkilatı yöneticileri, milletvekili adayları ile birlikte Beyşehir ilçesinde kıraathaneleri, iş yerleri ve pazarları ziyaret ederek destek istedi. Milletvekili adayları Bulduk Özdemir, Halil Ayhan, Şükrü Portakal ve Altan Altıok, vatandaşlarla sohbet etti. Semt Pazarları’nda hem esnafla hem de seçmenle buluşan MHP’li adaylar, seçim beyannamesinde yer alan vaatleri anlattı.

MHP İl Başkanı Murat Çiçek, Beyşehir ilçesinde partilerine gösterilen ilgiye teşekkür etti. Çiçek, “Bugün Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanlığı olarak milletvekili adaylarımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte Beyşehir ilçemizde seçim çalışmasında bulunduk. Beyşehir bizim için son derece önemli. Geçtiğimiz hafta da yine 6 vekil adayımızla birlikte bir çıkarma gerçekleştirdik, mahalleleri gezdik. Gezilmedik yer bırakmadık. Bu haftaki çalışmamızda da buranın pazarı olması hasebiyle Beyşehir merkezdeki seçmenimizle bir araya geldik. Yine burada dev bir ekranımız olacak. Dev ekranımızda seçim çalışmalarımızla ilgili, Milliyetçi Hareket Partisi’nin politikalarını, özellikle AKP iktidarının yanlışlarını Beyşehirli seçmenimize duyuracağız. İnşallah Beyşehir ülkenin geleceği için, bugün bizim de çalışmalarımız neticesinde ‘Milliyetçi Hareket Partisi’ diyecektir” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ