18.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Milletvekili Ağralı, Seçim Çalışmalarını Cihanbeylide Sürdürdü

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI ABDULLAH AĞRALI, SEÇİM ÇALIŞMALARINI CİHANBEYLİ İLÇESİNİN YENİCEOBA VE BULDUK MAHALLELERİNDE SÜRDÜRDÜ.

Milletvekili Ağralı, Seçim Çalışmalarını Cihanbeylide Sürdürdü

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, seçim çalışmalarını Cihanbeyli ilçesinin Yeniceoba ve Bulduk mahallelerinde sürdürdü.

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Karaburun, belediye meclis üyeleri ve yöneticilerin de katıldığı çalışmada vatandaşlardan yaklaşan seçimler için destek istendi.

Bulduk Mahallesinde vatandaşlarla ve heyetle birlikte Cihanbeyli Belediyesi’nin çalışmalarını inceleyen AK Parti Konya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, yaptığı açıklamada, “Cihanbeyli Belediyemizin mahallelerimizdeki yaptığı çalışmaları yerinde inceleme imkanı bulduk. Gerçekten AK Parti ve Cihanbeyli Belediyesi bütün mahallelerde bütün birimleri ve ekipleri ile çalışmakta. Sahada vatandaşlarımız tarafından büyük takdir görmektedir. Biz inanıyoruz ki, 1 Kasım seçimleri inşallah ülkemiz için Türkiye’mizin birlik, beraberliğinin ve huzurun sağlanması açısından tekrar hayırlı bir seçim olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale de, Türkiye’nin en büyük yüzölçümü ilçesine sahip olmalarını hiçbir zaman dezavantaj olarak bahane etmediklerini kaydederek, “Şu anda bu coğrafyada 20 noktada aktif şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Gerçekten bu ilçe belediyesinin gücünün çok üstünde bir hizmet. Biz bu gücü partimizden, değerli vekillerimizden ve teşkilatlarımızdan alıyoruz.Tek ruh, tek bir düşünce ve tek bir beden konumunda hareket ediyoruz.Birlik ve beraberlikte başarıyı getiriyor.İnsanlarımızın inşallah birlik, beraberlik ve huzur adına 1 kasımdaki seçimde sağduyulu olarak sandığın başına gideceklerine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ