23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Milletvekili Gönen: “MHP İktidara Yürüyor”

MHP KONYA MİLLETVEKİLİ VE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAYI M. SAİT GÖNEN, SEÇİM ÇALIŞMALARINI GÜNEYSINIR İLÇESİNDE SÜRDÜRDÜ.

Milletvekili Gönen: “MHP İktidara Yürüyor”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı M. Sait Gönen, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında seçmenlerle buluşmaya devam eden Gönen, MHP il teşkilatı ve partililerle birlikte Güneysınır ilçesini ziyaret etti. “Çalınmadık kapı, girilmedik sokak bırakmayacağız” sloganıyla seçim çalışmalarını yürüten Gönen, “Seçime yaklaşırken, Konya ve ilçelerinde Milliyetçi Hareket Patisine güven ve ilgi her geçen gün katlanarak artmaktadır. MHP tüm Türkiye’de oy oranını büyük oranda artırmış durumda. Çeşitli araştırma şirketleri tarafından yapılan anketler de bunu doğrulamaktadır. ‘Ülkenin geleceği için oy ver’ seslenişimize yürekten katılan vatandaşlarımız 1 Kasım’da MHP’yi iktidara taşıyacaktır” dedi.

Güneysınır ilçesine bağlı Güneybağ Mahallesinde yöre halkıyla görüşen Gönen, vatandaşlardan partisi için destek istedi. Seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana Konya ve ilçelerinde binlerce seçmenle görüştüklerini ve AKP iktidarlarından bunalan vatandaşların güveni ve çareyi partilerinde bulduklarını gözlemlediklerini söylen Gönen, “Bu seçimde, çalışmalarımızda karşılaştığımız atmosfer de sokaktaki vatandaş, sanayideki, pazardaki esnaf, tarladaki çiftçi, fabrikadaki işveren ve işçi, memur, emekli toplumun her kesiminden insanımızın AKP’ye olan tepkilerini dinliyoruz. Geçim sıkıntısı altında ezilen vatandaşımız artık AKP’ye inanmıyor ve güvenmiyor. Nereye gitsek, kiminle görüşsek herkes derdini anlatıyor. Onca sıkıntının altında ezilen vatandaşlar 7 Haziran seçimlerinin ardından hükümetin kurulmasının engellenerek yeniden seçime gidilmesine tepkili. Ülkemizin geleceğini belirleyecek olan 1 Kasım seçimlerinin öneminin de farkında. Seçmen AKP iktidarının ülkeyi idare etme yeteneğini kaybettiğinin bilincinde ve bu kararı da sandıkta gösterecektir. Türkiye bizimle yürüyor. Konya bizimle yürüyor. MHP iktidara yürüyor. Tüm hemşehrilerimize partimize gösterdikleri ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ