21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Milli Maçlar Öncesi Kurulan Hatıra Köşesi İlgi Gördü

KONYA’DA OYNANAN LETONYA, HOLLANDA VE İZLANDA MAÇLARI ÖNCESİ ŞEHRİN FARKLI YERLERİNE KONULAN HATIRA KÖŞESİ İLGİ GÖRDÜ.

Milli Maçlar Öncesi Kurulan Hatıra Köşesi İlgi Gördü

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Konya’da oynanan Letonya, Hollanda ve İzlanda milli maçları öncesinde şehrin farklı noktalarında oluşturduğu hatıra köşesi, yerli ve yabancı ziyaretçilerden ilgi gördü.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve dünyanın en iyi stadyumları yarışmasında ilk 5’te yer alan Konya Büyükşehir Torku Arena tarihi bir zafere daha imza attı. EURO 2016 Elemeleri A Grubu’nda Milli Takım’ın iç sahada oynadığı Letonya, Hollanda ve İzlanda maçlarına ev sahipliği yapan Konya Büyükşehir Torku Arena, ulusal ve uluslararası düzeyde takdir gördü. Yerli ve yabancı misafirlere Türk misafirperverliğinin en üst düzeyde gösterildiği organizasyonlar dahilinde Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mevlana Meydanı, Kültürpark ve stadyum önünde Letonya, Hollanda ve İzlanda milli maçlarından önce A Milli Futbol takımımızın görselinin bulunduğu Hatıra Köşesi oluşturuldu.

Yerli ve yabancı misafirler tarafından büyük ilgi gören hatıra köşesinde binlerce insan A Milli Futbol Takımın büyük zaferinden önce hatıra fotoğrafları çektirdi. Çekilen fotoğraflar sosyal medyada on binlerce kişi tarafından beğenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ