21.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Rektör Şeker Uluslararası İslam Ve Tıp Kongresine Katıldı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUZAFFER ŞEKER VE REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. TAHİR YÜKSEK, ULUSLARARASI İSLAM VE TIP (TIBB-İ NEBEVİ) KONGRESİ’NE KATILDI.

Rektör Şeker Uluslararası İslam Ve Tıp Kongresine Katıldı

Adana Valiliği, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Tıbb-ı Nebevi Derneği ile Çukurova Kalkınma Ajansı’nın işbirliğinde ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Dr. Sare Davutoğlu’nun himayesinde düzenlenen Uluslararası İslam ve Tıp (Tıbb-i Nebevi) Kongresi’ne Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker de katıldı.

NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker’in oturum başkanlığı yaptığı kongrede NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahir Yüksek de konuşmacı olarak yer aldı. Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde 7-10 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenen kongrede komşu ülkelere yapılan çağrılar ve Türkiye’deki duyurular ile 17’si yurt dışından 143’ü yurt içinden 160 bilim insanının bildirisi ve 20’ye yakın poster sunumları yer aldı. Bir sonraki İslam ve Tıp Kongresinin de Konya’da Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde yapılması kararlaştırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ