18.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Rektörler Karamanda Buluştu

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ’NİN DAVETİ ZERİNE KARAMAN’A GELEN BAZI ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİ , BURADA İNCELEMELERDE BULUNARAK TARİHİ YERLERİ GEZDİLER.

Rektörler Karamanda Buluştu

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen’in daveti üzerine Karaman’a gelen rektörler ve beraberindekiler Karaman’ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezerek KMÜ yerleşkesinde incelemelerde bulundu.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Yüksek İhtisas Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. M. Rüştü Karaman ve ailelerinin yer aldığı heyet Karaman’a geldi. Misafirler KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen ve üniversite yöneticilerinin eşliğinde Karaman’ın tarihi mekanlarını, Manazan, Taşkale ve İncesu mağaralarını gezdi. Bu gezinin ardından ise üniversite yerleşkesinde bir gezi düzenlendi. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin eğitim binalarını ve sosyal tesislerini gezen heyet yerleşkede ağaç dikimi gerçekleştirdi. Ziyaretçilerin oldukça beğenisini toplayan ziyaret programı, pazar günü misafirlerin Karaman’dan uğurlanmasıyla sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ