23.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Seydişehir Belediyesi İbadethaneleri Temizliyor

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA İBADETHANELERİ TEMİZLİYOR.

Seydişehir Belediyesi İbadethaneleri Temizliyor

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Seydişehir Belediyesi tarafından 1-7 Ekim tarihleri arasındaki Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebi ile Camiler ve çevresinde temizlik çalışmaları başlattı. Seydişehir Belediyesi yaptığı hizmetlerin yanı sıra hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de vatandaşın gönlünde taht kuruyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçenin en büyük camilerinden olan Seyyid Harun Veli Cami ve Alaylar Cami içinde çevrelerinde yaptıkları temizlik çalışması ile camilerin daha temiz ve hijyenik hala getirildiğini ifade etti. Camilerde düzenli olarak temizlik çalışmalarının yapıldığını belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için düzenli olarak camilerde iç ve dış mekan temizlik çalışmalarını başlattık. İbadethaneleri rutin aralıklarla temizleterek, huzurlu bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri için halkımızın hizmetine sunuyoruz” diye konuştu.

Yapılan temizlik çalışmalarından memnun olan cami imamları ve cemaat, belediyenin camilere ve ibadethanelere sahip çıkmasının çok anlamlı olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ