20.10.2017 - Karaman.Net - Güncel Şehir ve Haber Portali

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Onur Dimli
Onur Dimli

Mail: onur@karaman.net
Tel: 0338 214 00 24 – Dahili:1000

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Onur Dimli
M.Selman SELÇUK
Mail:
selcuk@karaman.net

Editörler / Editors

Onur Dimli
Hakan ATASEVEN

Mail: hataseven@karaman.net

Gizem KAYI
Gizem KAYI

Mail: gizemk@karaman.net

Esra AKPINAR
Esra AKPINAR

Mail: eakpinar@karaman.net

Gece Vardiyası Editörleri / Night Shift Editors

Kenan GÜL
Kenan GÜL
Mail: 
kgul@karaman.net

Yusuf GÜL
Yusuf GÜL

Mail: ygul@karaman.net

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Ahmet YILMAZ
Av. Ahmet YILMAZ

Mail: ayilmaz@karaman.net

Mali Müşavir / Financial Advisor

Onur Dimli
H.İbrahim AKBUZ
Mail:
hiakbuz@karaman.net

Reklam / Advertise

Ayşe Küçük
Ayşe KÜÇÜK
Mail :
reklam@karaman.net

Yazılım / Software
WordPress 4.1 sürümü ile hazırlanmıştır.

Yer Sağlayıcı / Location Provider
DGN Teknoloji
Web: www.dgn.net.tr

İletişim ve Adres Bilgileri / Contact and Address Information
Fenari Mah. Molla Fenari Cad. No:10 Merkez/KARAMAN

Çalışma Saatleri / Working Hour
Hafta İçi (09:00-18:00) – Hafta Sonu (10:00-18:00)

Karaman.Net Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Karaman.Net’de yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Karaman.Net’in ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Karaman.Net’de yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz Karaman.Net’de yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

Karaman.Net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@karaman.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Ahmet YILMAZ tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2015 Karaman.Net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Karaman.Net’e aittir. Karaman.Net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar Karaman.Net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Karaman.Net’de ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Karaman.Net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Karaman.Net. However, sometimes Karaman.Net uses third parties to process your information. Karaman.Net requires these third parties to comply strictly with its instructions and Karaman.Net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with Karaman.Net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Karaman.Net and its services. When you use Karaman.Net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Karaman.Net cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Karaman.Net harici linklerin sorumluluğunu almaz.